lt en ru
2020 vasario 1 d.
Kultūros baras Kablys
Kauno g. 5, Vilnius

Klubas Pikuolis
Renginio organizatorius
Klubas “Pikuolis”
info@kilkimzaibu.com
Tel.: +37061272742

Ilgai brandintas penktasis „Vilkų Žiemos“ koncertas pradundėjo akimirksniu. Dar bandome susigaudyti ar čia tikrai jau viskas baigėsi? Taip, istorinės metalistų vietos „Kablio“ atgaivinimas įvyko. Šioks jis ar toks buvo, kaip ir visi renginiai, turėjo savo minusų ir pliusų. Vieniem nelabai patiko garsas, kiti teigė, kad buvo „osom“, kitiems spūstys koridoriuose užkliuvo, ar eilės prie barų.

Neslėpsime, turime ir mes patys kaip organizatoriai įvairių pastebėjimų ir matome kur dar galime ką padaryti geriau. Salė, kurioje vyko legendiniai koncertai kitados atrodė be priekaištų, dėl garso anuomet niekas nesukdavo galvos, svarbiausia būdavo tūsas. Laikai pasikeitė, tikslas ir nebuvo atkurti, tikslas buvo pratęsti. Gal būt salė dar nėra visai tinkamai paruošta metaliniams renginiams, garsistai vertėsi per galvą stengdamiesi suvaldyti garsą tarp plikų betono sienų, apšvietėjai suko galvas kaip originaliai apšviesti esant keblioms apšvietimo sąlygoms, kai kurie atlikėjai vėlavo atvykti, grojo be garso patikros ir t.t. Visa tai tik detalės, techniniai netikslumai ir žmoniškos paklaidos. Bet visuma, bendra atmosfera mūsų pačių požiūriu buvo labai gera. Manau, kad tikslas atgaivinti „Kablio“ metalinę sielą išsipildė su kaupu.

Esu labai patenkintas savo komandos pasiaukojančiu darbu, „Kablio“ komandos supratingumu ir maloniu bendravimu, nerealiais muzikantais, kurių naktinių „šou interpretacijų“ dar ilgai nepamiršim, ir žinoma esu patenkintas jumis, žiūrovais. Buvo smagu matyti ne vien prisikėlusius metalo dinozaurus, bet ir jaunus veidus, kurie galės perduoti estafetę kitiems. Jūsų palaikymas mums yra labai svarbus, o gausios auditorijos gretos yra geriausias atpildas mums už visus patirtus rūpesčius. Festivalio kulminacija buvo mums labai patiko. Metalo katilas virė galingai, alus varvėjo per barzdas, norisi ten sugrįžti dar ir dar...

Ačiū visiems buvusiems, palaikiusiems, prisidėjusiems. Kitą kartą pavarysime dar geriau!

Sekantis susitikimas - KILKIM ŽAIBU XX !

Klubo „Pikuolis“ vardu
organizatorius Daividas