lt en ru
2019 vasario 23 d.
Kultūros baras Kablys
Kauno g. 5, Vilnius

Klubas Pikuolis
Renginio organizatorius
Klubas “Pikuolis”
info@kilkimzaibu.com
Tel.: +37061272742

    Šių metų gruodžio 14 d. Vilniuje, ant Tauro kalno esančiame klube „Propaganda“, nugriaudės antrasis sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA. Artėjant renginiui organizaciniai rūpesčiai, žinoma, suintensyvėjo, bet viskas vyksta įprastai ir sklandžiai: visi kviesti dalyviai atvyksta. Atsižvelgdami į grupių keliamus rimtus reikalavimus organizatoriams, galime prognozuoti, kad renginio techninis išpildmas bus tikrai aukšto lygio. Visi kolektyvai specialiai atvyksta būtent dėl šio vienintelio koncerto Lietuvoje, nei vienas iš jų „neturuoja“ kur pakeliui. Savaime suprantama, ne „antradienio koncerto“ organizavimas reikalauja daugiau dėmesio ir pastangų, žinoma, atitinkamai jo ir kaštai yra svaresni. Bet mes norėjome festivalio visiems patogiu metu, norėjome geros šventės sau ir bendramintei publikai. Labai tikimės, kad įgyvendinti sumanymą mums pavyks sėkmingai ir tai bus puiki proga pakilnoti putotus kaušus prijaučiančioje kompanijoje griaudžiant mėgiamai muzikai.


    Veiksmo planas:
17.00 Durų atidarymas.
17.30 - 18.00  REGRESSIVE - Lietuva, black thrash metalas;
18.20 - 19.20 GODS TOWER - Baltarusija, pagan folk doom metalas;
19.40 - 20.50 SATURNUS - Danija, melodingas death doom metalas;
21.20 - 22.30 PUNGENT STENCH - Austrija, death metalas;
23.00 - 00.10 DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT - Vokietija, black metalas;
0.30 - 3.00 Dj HELL - Lietuva, black'n'roll chaoso mišios...


    Viso koncerto metu mažojoje salėje bus demonstruojama dar niekur nepublikuota festivalio KILKIM ŽAIBU 14 video medžiaga. Bus paskelbtos festivalio KILKIM ŽAIBU jubiliejinio 15-to gimtadienio detalės ir bus galima įsigyti pirmuosius pigiausius bilietus į ruošiamą galingiausią visų laikų „Žaibų“ šventę.


    Festivalio VILKŲ ŽIEMA metu bus prekiaujama įvairių rūšių puikiu „Dundulio“ alumi. Bokalo kaina - 6 Lt. Bus galima įsigyti koncertuojančių grupių bei festivalio KŽ atributiką.

    Po renginio ištvermingiausi renkasi gero maisto ir alaus bare „Akivarai“ (Jakšto g. 5), kur numatomas šėliojimas iki ryto!
   
    BILIETAI:
    Paskutinius bilietus po 50 Lt dar galima įsigyti bare „Akivarai“.
    Renginio dieną prie įėjimo bilieto kaina - 60 Lt.

    VILKŲ ŽIEMA jau visai greitai. Neleisk, kad „vilkų“ puota vyktų be tavęs, pažadink žvėrį..!