lt en ru
2020 vasario 1 d.
Kultūros baras Kablys
Kauno g. 5, Vilnius

Klubas Pikuolis
Renginio organizatorius
Klubas “Pikuolis”
info@kilkimzaibu.com
Tel.: +37061272742

Gruodžio 2 d. nugriaudėsiantis žiemos metalo festivalis VILKŲ ŽIEMA pildosi specialiai šiam renginiui kviečiamais atlikėjais.
Festivalio organizatoriai neslepia simpatijų savo kviečiamiems kolektyvams. Mes stengiamės bendrauti su tais kūrėjais, kuriems jaučiame palankumą ir laukiame žiūrovų, kurie mus supranta.

Su malonumu pristatome jums išprotėjusius pajuodinto rokenrolo maniakus iš Italijos BAPHOMET'S BLOOD! Nors grupė skaičiuoja 14-us metus, uždegančios energijos jiems tikrai netrūksta. Pernai italai išleido geriausią albumą savo istorijoje, taip pat į grupę atėjo naujas būgnininkas bei bosistas. Nesvarbu, ar esi užkietėjęs Speed Metal gerbėjas, ar tau tai pirmoji pažintis su šiuo stiliumi – BAPHOMET’S BLOOD lengvai užkabins bet ką. Viskio ir 80-ųjų dvasios įkvėptos šutvės lyderis Necrovomiterror konstatuoja: „Rokenrolas yra viso gyvenimo stilius, ne tik šeštadienio vakarų. Geri vaikinai negroja rokenrolo“.

Kiti svečiai ne mažiau laukiami mūsų žiemos sąšaukoje yra pusiau lietuviška Epinio Metalo grupė ROMUVOS! Grupės lyderis Velnias gimė Kaune 1981 metais latvio ir lietuvės šeimoje. Kai Velnias dar buvo vaikas, šeima persikėlė gyventi į mums egzotiškai skambantį Izraelį. Nors iki šiol jis dislokuojasi ten, tačiau turi Lietuvos pilietybę ir Izraelyje visiškai nesijaučia kaip namie.
ROMUVOS kuria gilią muziką apie pagonių laikus, baltų tradicijas, taip pat prideda ir savo fantazijos elementų. Surengę pirmąjį savo koncertą festivalyje KILKIM ŽAIBU 17, grupė nesustojo kurti ir išleido antrąjį albumą „Infront of Destiny“, kurį pristatys vėl grįžę namo – tik šįkart koncertuos Vilniuje, VILKŲ ŽIEMOJE!

Na ir festivalio atidarymo garbė šį kartą teko Kauno požemių juoduliams – grupei NEKKRALAI. Pajuodinto Punk Metalo entuziastai savo sąskaitoje turi kultinį, kritikų nepripažintą EP „Kliudžiau“ ir šiuo metu brandina naują albumą, kuris anot muzikantų bus gerokai tamsesnis nei pirmieji kūriniai.

Primename, kad šių metų VILKŲ ŽIEMOS lyderio pozicijose įsitvirtino death metalo grynuoliai ASPHYX!

Ir tai dar ne visi festivalio dalyviai. Bus daugiau!

Į festivalį bilietai kainuoja €20.
Nuo Lapkričio 1 d. bilietai kainuos €22.
Bilietai prie įėjimo kainuos €25.
Nesakyk, kad neįspėjome...