lt en ru
2020 vasario 1 d.
Kultūros baras Kablys
Kauno g. 5, Vilnius

Klubas Pikuolis
Renginio organizatorius
Klubas “Pikuolis”
info@kilkimzaibu.com
Tel.: +37061272742

Jau ateinantį šeštadienį, vasario 1 d.,nugriaudės šeštasis sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA, kuris vyks legendinio „Kablio“ didžiojoje salėje, Vilniuje.
Šiais metais festivalio organizavimas vyksta labai permainingai. Renginio programa nė iš tolo neprimena pirmojo plano. Nežiūrint visko, tikime, kad koncertas bus tikrai geras. Festivaliui ruošiamės labai atsakingai ir nuodugniai. Dėl dalyvių įvairių pageidavimų techninis pasiruošimas renginiui tapo iššūkiu netgi mums, organizatoriams turintiems patirtį. Naujiena – koncerto metu scenoje įrengtame LED ekrane bus demonstruojami grupių vaizdo projektai. Garso ir šviesų inžinieriai taip pat laiko įjungę aukštą pavarą, kad renginys vyktų kaip galima kokybiškiau.


Muzika. Nepasiduokite gandams, kad šiemet programoje pasigendama pikantiškumo. Taip, tai bus kiek kitokia VILKŲ ŽIEMA nei ankstesniais metais. Dėl žanrų įvairovės ir atmosferos gilumo renginys tampa tik dar labiau patrauklesnis bei žiemiškai svajingas. Verta žinoti:


VĖLIŲ NAMAI – atsinaujinusios sudėties komanda ruošia išskirtinę programą ir žada šamaniniais ritmais panardinti į žiemišką transą, kuris tęsis iki koncerto pabaigos.


WOLVENNEST – labai rekomenduojame skirti šiam juodosios magijos kolektyvui išskirtinį dėmesį. Būtent dėl šios komandos turime aibę techninių uždavinių. Būtent ši komanda ko gero pirmoji Lietuvoje gros unikaliu eterinės muzikos artumo jutiklių instrumentu – theremin'u. Begalinės gelmės vedliai WOLVENNEST su nuostabia šamaniška vokaliste Shazzula kviečia kartu patekti į ritualų ir okultizmo pasaulį per savo neįsivaizduojamo gylio ir psichodelikos sūkurius.


LOITS – Estijos metalo etalonas, savo šalies laisvės šaukliai ir nuosavo muzikinio žanro flack'n'roll įkūrėjai.Tai išskirtinė proga pamatyti šį Baltijos metalo kultą Vilniuje. Niekas nežino, kada tokia proga pasitaikys dar ir ar ji išvis dar bus...


MÅNEGARM– viena ryškiausių viking metalo vardų pasaulyje. Dėl puikaus gebėjimo saikingai pinti metalo ir folkloro žanrus į vieną giją, grupė išlaiko puikų muzikinį balansą. Gebėdami nenusipiginti folkloriniais motyvais ir užstalės šlageriais, švedai savo vikingų muzikos drakarą sėkmingai išvairuoja gerokai toliau už kitus šio žanro puoselėtojus. Pagavi nuotaika MÅNEGARM koncertų metu yra garantuota – išbandykite patys!


INFERNAL WAR. Ilgai lauktas Lenkijos karo mašinos sugrįžimas į Lietuvą. Šį kartą grupei skirta festivalio headlinerių pozicija, kad tinkamai įvertintume, kokią triuškinančią grupę turi Lietuvos kaimynai. Tai aukščiausios prabos kaulus laužantis bekompromisinis black metalas. Mes pasiruošę duoti grupei puikias sąlygas koncertui, o jums linkime visiško išsitaškymo šiame metalo triumfo gaivale.

Renginio programa:

17.00 Atidarome duris.

18.00 - 18.40 VĖLIŲ NAMAI– Lietuva, ritualinis tamsaus folkloro / ambiento projektas;
19.00 - 20.00 WOLVENNEST–Belgija, okultinis psychodelinis rokas / metalas;
20.30 - 21.30 LOITS–Estija, įtraukiantis flak'n'rolas;
22.00 - 23.00 MÅNEGARM–Švedija, karingas ir pagavus viking metalas;
23.30 - 00.30 INFERNAL WAR–Lenkija, bekompromisinis black metalas.

00.30 – 02.00 Naktiniai šėliojimai su DJ „TrueMetal“ –Black'n'roll tema...


Viso koncerto metu mažojoje salėje bus demonstruojama dar niekur nepublikuota festivalio KILKIM ŽAIBU XX video medžiaga. Bus atskleisti dar neskelbti KILKIM ŽAIBU atlikėjai. Taip pat bus galima įsigyti pigesnius bilietus į ruošiamą vasaros „Žaibų“ šventę.


Festivalio VILKŲ ŽIEMA metu bus prekiaujama įvairių rūšių puikiu „Dundulio“ alumi. Bokalo kaina nuo3 €. Alus bus pilstomas tik į depozitinius firminius KILKIM ŽAIBU bokalus. Bokalo kaina 1 €, bokalą priduodant užmokestis bus grąžinamas. Festivalyje bus galima įsigyti koncertuojančių grupių bei festivalių KILKIM ŽAIBU ir VILKŲ ŽIEMA atributikos.


Linkime ištvermės ir geros nuotaikos!


BILIETAI

Bilietus po 28 € galima įsigyti internetu:
https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-vilku-ziema-6

Renginio dieną prie įėjimo bilieto kaina –30 €.