lt en ru
2020 vasario 1 d.
Kultūros baras Kablys
Kauno g. 5, Vilnius

Klubas Pikuolis
Renginio organizatorius
Klubas “Pikuolis”
info@kilkimzaibu.com
Tel.: +37061272742

Jau ateinantį šeštadienį, vasario 23 d., nugriaudės penktasis sunkiosios muzikos festivalis VILKŲ ŽIEMA, kuris vyks atnaujintoje legendinio „Kablio“ didžiojoje salėje, Vilniuje.
Nors žieminis metalo festivalis šiais metais vyks neįprastu laiku – besibaigiant žiemai – tai nereiškia, kad jis bus mažiau galingas. Naujoje renginio vietoje vyksta išsamūs pasiruošimo darbai: garso ir šviesų technikai tikina, kad kolektyvų pasirodymams bus sukurtos tikrai geros sąlygos.
Tikimės, kad erdviose renginio patalpose nereikės visur brautis alkūnėmis kaip ankstesnėse Vilkų puotose, bet jau dabar aišku, renginio auditorija bus gausesnė. Palaikyti renginio tradiciškai atvyks didelis autobusas metalo fanatų iš Latvijos, taip pat apsilankyti žada svečiai iš kitų kaimyninių šalių. Tad jei pasiilgote intensyvaus šėliojimo – junkitės į veiksmą!

Dalyvių rinktinis sąrašas neleidžia abejoti – veiksmas bus ne prastesnis nei geriausiais „Kablio“ laikais!

VILKŲ ŽIEMOS programa:

17.00 Atidarome duris.

18.00 - 18.40 PHRENETIX - Lietuva, viena sėkmingiausių thrash metalo komandų tėvynėje;
19.00 - 20.00 JORYJ KŁOC - Ukraina, nesustabdomos energijos folkrokas;
20.30 - 21.30 1914 - Ukraina, death black metalo atradimas;
22.00 - 23.00 IMPALED NAZARENE - Suomija, black punk metalo pirmtakai;
23.30 - 00.30 TAAKE - Norvegija, true black metalo skandalistai;


00.30 – 02.00 Naktiniai šėliojimai su DJ „True Metal“ – Black'n'roll tema...

Viso koncerto metu mažojoje salėje bus demonstruojama dar niekur nepublikuota festivalio KILKIM ŽAIBU XIX video medžiaga. Bus atskleisti dar neskelbti KILKIM ŽAIBU atlikėjai. Taip pat bus galima įsigyti pigesnius bilietus į ruošiamą vasaros „Žaibų“ šventę.
Festivalio VILKŲ ŽIEMA metu bus prekiaujama įvairių rūšių puikiu „Dundulio“ alumi. Bokalo kaina nuo 2,5 € iki 3 €. Alus bus pilstomas tik į depozitinius firminius KILKIM ŽAIBU bokalus. Bokalo kaina 1 €, bokalą priduodant užmokestis bus grąžinamas. Festivalyje bus galima įsigyti koncertuojančių grupių ir KŽ atributikos bei specialiai šiam festivaliui pagamintų bliuzonų, kurių tiražas ribotas.
Belieka palinkėti visiems ištvermės ir geros nuotaikos!
BILIETAI:
Bilietus po 28 € galima įsigyti internetu:
https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-vilku-ziema-5

Renginio dieną prie įėjimo bilieto kaina - 30 €.